Island View Beachfront Resort

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Zwembad

  • Eigen strand

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Pendeldienst

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Roken

  • Kindvriendelijk

  • Rolstoeltoegankelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Island View Beachfront Resort Anda ligt op slechts 1 km afstand van Anda Divers Enjoy en beschikt over een wifi in de kamers. Het resort, gelegen op een korte afstand van de Cabagnow Cave Pool, biedt een zwembad op locatie plus sportactiviteiten zoals snorkelen, duiken en kanoën in de omgeving.

    Dit hotel is gelegen binnen 10 minuten met de auto van BlueStar Dive & Resort. Het kost 15 minuten met de auto om het stadscentrum van Anda te bereiken. Island View Beachfront Resort ligt ook op 4 km afstand van de Lamanok Caves.

    Dit pand beschikt over 13 kamers met koffie- en theevoorzieningen, en gemakken zoals airconditioning. Voor meer comfort zijn badkamers van een bidet, een apart toilet en een douche voorzien. De badkamers bieden een bidet, een inloopdouche en een apart toilet, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.

    Proef en ruik meer van wat Anda te bieden heeft bij het Aziatische restaurant van Island View Beachfront Resort, waar u van de Aziatische delicatessen kunt genieten. La Petra Beach Resort ligt op 600 meter en biedt verrukkelijke gerechten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 01:30 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00

    Kameropties bij Island View Beachfront Resort Anda

    Dit pand beschikt over 13 kamers met koffie- en theevoorzieningen, en gemakken zoals airconditioning. Voor meer comfort zijn badkamers van een bidet, een apart toilet en een douche voorzien. De badkamers bieden een bidet, een inloopdouche en een apart toilet, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Island View Beachfront Resort Anda  Wastafels foto Island View Beachfront Resort Anda  Interieur foto Island View Beachfront Resort Anda  Wastafels foto Island View Beachfront Resort Anda  Voorzieningen foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Andere info foto
    Standaard Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 44 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Interieur foto Island View Beachfront Resort Anda  Faciliteiten foto Island View Beachfront Resort Anda  Interieur foto Island View Beachfront Resort Anda  Mensen foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Badkamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Macro Details foto Island View Beachfront Resort Anda  Mensen foto Island View Beachfront Resort Anda  Buitenkant foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto
    Deluxe Bungalow

    Grootte: 57 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Island View Beachfront Resort Anda  Buitenkant foto Island View Beachfront Resort Anda  Voorzieningen foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto Island View Beachfront Resort Anda  Buitenkant foto Island View Beachfront Resort Anda  Kamer foto
    Deluxe Bungalow

    Grootte: 65 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Island View Beachfront Resort Anda

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Island View Beachfront Resort Anda

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Zijn de faciliteiten van Island View Beachfront Resort geschikt voor mensen met een handicap?
      Island View Beachfront Resort is toegewijd aan het bieden van een comfortabel verblijf voor gasten met speciale behoeften, en biedt rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten voor hun gemak aan.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Island View Beachfront Resort Anda